عکس زن خندان در حال خورد سیب سرخقیمت های فوق مربوط به سال 1394 می باشد.

هر واحد ایمپلنت دندان آلمانی با روکش حداقل 1750000 تومان می باشد.
در نظر داشته باشید هزینه پیوند استخوان جداگانه محاسبه خواهد شد.
هزینه سینوس لیفت جداگانه محاسبه خواهد شد.

کاشت دندان بدون درد  توسط جراح فک و صورت در کلینیک مجهز روای لبخند ( رویال ) انجام خواهد شد. در صورت نیاز به انجام بازسازی استخوان، جابجایی عصب و سینوس لیفت نیز در کلینیک دندانپزشکی رویای لبخند انجام می گیرد. زمان لازم برای نصب پایه های ایمپلنت برای تا دو سه پایه تنها در یک جلسه 30 دقیقه ای کافی بوده و جهت نصب 6 یا 8 ایمپلنت یک فک حدود 60 دقیقه زمان کافی میباشد.

ترجیحا بجای کشیدن و کاشت همزمان ایمپلنت بهترین زمان و بهترین شرایط برای نصب سریع و راحت ایمپلنت مخصوصا در مورد دندان های آسیایی و دندان های نیش وقتیست که دندانها و ریشه های خراب را کشیده باشید و پس از 3 تا 4 ماه ایمپلنت نصب شود.

در صورت نیاز به انجام بازسازی استخوان نصب پایه ها با جراحی خواهد بود.

ایمپلنت ها از تیتانیوم ساخته شده اند و تفاوتهایی در شکل بدنه فرم ظرافت و استحکام طراحی پیچ اتصال دهنده چگونگی طراحی رزوه های شیارهای ایمپلنت از نظر نفوذ در استخوان و ایجاد ثبات اولیه و از همه مهمتر ایجاد ویژگیهای خاص اضافه روی سطح ایمپلنت ها میباشد که مثلا درمورد ایمپلنت های سوییسی که از ایمپلنت های پیشرو بازار ایمپلنت با بالای 35 سال سابقه تولید میباشند نه اینکه صرفا قیمتشان بعنوان برند بودن بالا باشد بلکه با انجام مراحلی فنی و تکنولوژیک جداگانه روی سطح ایمپلنت تراش خورده با ایجاد حفراتی در سطح ایمپلنت آماده شده با فروبرده شدن ایمپلنت در اسید کلریدریک داغ توسط رباط سازنده و یا TPS کردن ( تایتانیوم پلاسما اسپری ) بصورت پاشیدن پودر تیتانیوم در خلا روی سطح ایمپلنت موجب ایجاد سطحی زبرتر که زیر ذره بین حالت میکروپروزیتی ( متخلخل سنگ پایی ظریف ) پیداکرده باشد و موجب سهولت نفوذ سلول های استخوانی به داخل این حفرات ریز و ایجاد یکپارچگی ایمپلنت با استخوان و جوش خوردن موفق تر و با سطح پوششی با درصد بالاتر استخوان روی ایمپلنت در مقایسه با ایمپلنتهای بدون انجام عملیات در سطح آنها می گرددکه مثلا حتی بجای چهارماه زمان در بسیاری از ایمپلنت های صرفا تیتانیوم و بدون کار روی سطح ایمپلنت در این ایمپلنت ها حتی پس از حدود 6 تا 8 هفته اقدام به بارگذاری و نصب روکش مینماییم و از طرف دیگر تفاوت قیمت ایمپلنت ها ناشی از مدت زمان حضورشان در بازار مصرف و پس دادن آزمایش میباشد.

چند ایمپلنت برای کاشت نیاز است؟

برای جایگزین کردن یک دندان نیاز به یک ایمپلنت

برای جایگزین کردن دو دندان نیاز به دو ایمپلنت

برای جایگزین کردن سه دندان نیاز به فقط دو ایمپلنت و سه روکش

برای جایگزین کردن چهار دندان در جلو دهان نیاز به فقط دو ایمپلنت

و در عقب دهان نیاز به سه ایمپلنت و چهار روکش

برای جایگزین کردن کل دندان های یک فک نیاز به فقط  هشت تا ده ایمپلنت و  دوازده تا چهارده روکش (بسته به سایز فک و میزان تحلیل استخوان)

بدیهیست در صورتی که بعضی نقاط دهان نیاز به بازسازی و تزریق پودر استخوان و پیوند استخوان داشته باشد به این مبالغ اضافه و در همان جلسه ویزیت به شما اعلام خواهد شد .

3.8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 76% (5 Votes)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی